Mkuchnie

Mkuchnie, to firma o wieloletnim doświadczeniu w wyposażaniu kuchni w meble i sprzęt AGD i projektowaniu wnętrz. Oferujemy profesjonalną obsługę, począwszy od prac projektowych, poprzez nadzór nad przygotowaniem pomieszczenia i instalacji, dobór materiałów wykończeniowych, kolorystyki, a na montażu mebli kuchennych i sprzętu AGD skończywszy.


Jesteśmy przedstawicielem Niemieckiej Fabryki Mebli Kuchennych NOBILIA, znanej w całej Europie i będącej wiodącym producentem mebli kuchennych do zabudowy na naszym kontynencie. Na powierzchni ponad 250 m2 mają Państwo do dyspozycji największą w Polsce ekspozycję mebli kuchennych NOBILIA.


Posiadamy w ofercie sprzęt AGD do zabudowy, wszystkich uznanych na europejskim rynku producentów, oferowany w Polsce, a także modele dostępne wyłącznie na rynku Europy zachodniej oraz armaturę kuchenną (zlewy i baterie oraz młynki do odpadów).


Oprócz mebli kuchennych i sprzętu AGD, zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo kompleksową obsługę, od projektu po realizację.
KUCHNIE NOBILIA – NOWA JAKOŚĆ W TWOJEJ KUCHNI.