Nobilia


Mkuchnie w swojej ofercie posiada meble największego w Europie producenta mebli kuchennych:

NOBILIA-WERKE Verl Germany

 

Nobilia to, firma produkująca meble kuchenne od połowy lat 50-tych XX wieku. Swój sukces na rynku europejskim zawdzięcza wysokiej dbałości o jakość wykonania i dobór odpowiednich materiałów do produkcji mebli. W swojej ofercie posiada ponad 90 różnego rodzaju frontów meblowych, pozwalających w połączeniu z najwyższej jakości dodatkami, takimi jak blaty, panele, uchwyty stworzyć ekskluzywną i wysokiej jakości kuchnię. Wzornictwo Nobilia jest zawsze na czasie i w zgodzie z obowiązującą modą, a technologie zastosowane przy produkcji należą do najnowocześniejszych i gwarantują najwyższą jakość dostępną na rynku w bardzo korzystnej cenie.
Nobilia w swoim laboratorium sprawuje stałą kontrolę nad jakością używanych do produkcji materiałów, szukając jednocześnie nowych rozwiązań dających większe możliwości użytkowe, większą trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne (para wodna, tłuszcze, kwasy, wysoka temperatura itp.)
Nie bez znaczenia jest fakt stosowania ekologicznych technologii oraz dbałość o środowisko naturalne.
NOBILIA jako pierwszy producent kuchni uzyskała certyfikat PEFC ( dotyczący kontroli pochodzenia surowca drzewnego i jego odnawiania). Ponadto do pakowania swoich produktów używa materiałów pochodzących z recyclingu.

 

MKUCHNIE NOBILIA – EKSKLUZYWNA KUCHNIA W TWOIM DOMU.


 

Zapoznaj się bliżej z marką NOBILIA:

 

 

Nobilia2017