Mkuchnie w swojej ofercie posiada meble największego w Europie producenta mebli NOBILIA-WERKE Verl Germany.

Mkuchnie w swojej ofercie posiada meble największego w Europie producenta mebli
NOBILIA-WERKE Verl Germany.

Meble Noblia to nie tylko kuchnie ale kompleksowe wyposażenie całego domu.
Poza kuchniami wyposażymy twoja łazienkę, pralnię a także kącik RTV czy pokój dzienny.


Swój sukces na rynkach całego świata Nobilia zawdzięcza najwyższej dbałości o jakość wykonania, dobór odpowiednich materiałów, modne wzornictwo oraz możliwości które w praktyce spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dzisiaj oferta Nobilii to już nie tylko kuchnie ale także łazienki, pomieszczenia gospodarcze, pralnie i pokoje dzienne i kąciki RTV.

Nobilia w swoim laboratorium sprawuje stałą kontrolę nad jakością używanych do produkcji materiałów, szukając jednocześnie nowych rozwiązań dających większe możliwości użytkowe , większą trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne (para wodna, tłuszcze, kwasy, wysoka temperatura i.t.p.), wprowadza najnowsze materiały, jak choćby niepalcujące się powłoki frontów typu Anti Fingerprint.

W dzisiejszych czasach, kiedy wreszcie zdaliśmy sobie wszyscy sprawę z konieczności dbania o środowisko naturalne, mamy partnera dla którego ta dbałość jest wpisana od lat w proces produkcyjny i filozofię firmy. NOBILIA jako pierwszy producent kuchni, uzyskała certyfikat PEFC ( dotyczący kontroli pochodzenia surowca drzewnego i jego odnawiania),do pakowania swoich produktów używa materiałów pochodzących z recyclingu, wszystkie stosowane materiały posiadają odpowiednie certyfikaty, a używane dodatki elektryczne mają najlepsze klasy energetyczności, gwarantujące niskie zużycie energii elektrycznej.


Adres

ul. Prosta 137 a
44-203 Rybnik

Dane kontaktowe

Email:
rybnik@mkuchnie.com.pl
Tel.komórkowy: 
+48 602 383 361
NIP:
598-106-17-93

Made with Mobirise ‌

HTML Site Maker