Tworzymy kuchnie od A do Z

Studio mebli kuchennych Mkuchnie, to miejsce,
w którym zrealizują Państwo swoje kuchenne marzenia i potrzeby.

Studio mebli kuchennych Mkuchnie, to miejsce, w którym zrealizują Państwo swoje kuchenne marzenia i potrzeby. Zaprojektowana przez nas kuchnia zapewni komfort codziennego użytkowania
i zachwyci każdego kogo tylko do niej wpuścicie.

Od ponad 20 lat projektujemy i urządzamy kuchnie naszym klientom. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w targach i szkoleniach branżowych, nie tylko w Polsce.

W pracy na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów oraz ich zadowolenie
 z wykonanej usługi. Dlatego zdecydowanie preferujemy rozpoczynanie prac projektowych od osobistego spotkania i jeśli to tylko możliwe inwentaryzacji pomieszczeń które mamy projektować
i wyposażać. Na tej podstawie przygotowujemy projekty koncepcyjne, a w następnej kolejności realistyczne wizualizacje i szczegółowe rysunki techniczne.

Dzięki współpracy z renomowanym europejskim producentem mebli jakim jest Nobilia, gwarantujemy Państwu najnowsze wzornictwo, precyzję wykonania i najwyższej jakości materiały. Meble Nobilia dzisiaj, to możliwość wyposażenia nie tylko kuchni, ale spójnej zabudowy praktycznie całego domu, od pomieszczeń gospodarczych, pralni, łazienek, pokojów RTV, na kuchni skończywszy.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę, od konsultacji po montaż, dzięki której Wasze wnętrze będzie skrojone na Waszą miarę i według Waszych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy jeszcze na etapie budowy przed wykończeniem wnętrz.
Jednocześnie dziękujemy tym wszystkim którzy nam zaufali i rekomendują nas dalej swoim znajomym i rodzinie. Dla Was chcemy się dalej doskonalić i rozwijać.

Mkuchnie Nobilia –więcej niż kuchnie

Mariusz Rutkowski
Właściciel i projektant studia Mkuchnie

Adres

ul. Prosta 137 a
44-203 Rybnik

Dane kontaktowe

Email:
rybnik@mkuchnie.com.pl
Tel.komórkowy: 
+48 602 383 361
NIP:
598-106-17-93

Made with Mobirise ‌

Free Offline Website Builder